Kayseri Haberleri, Kayseri Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

0-18 yaş aile eğitimi protokolü imzalandı

Develi Belediyesi ile Develi Milli Eğitim Müdürlüğü arasında gerçekleşecek olan ‘0-18 Yaş Aile Eğitim Programı’ protokolü imzalandı.
Belediye Başkanlığı makamında düzenlenen protokolde konuşan Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, 2 yıllık bir süreyi kapsayan eğitim protokolüyle ilgili bilgiler verdi. Başkan Cabbar, “Develi Belediyesi olarak her türlü eğitim faaliyeti içerisinde bulunmayı kendimize bir borç biliyoruz. Geçen senelerde de uyguladığımız, özellikle de İlçemizdeki annelerimizin çok istifade ettiği ve tekrar yapılmasını istediği ‘0-18 Yaş Aile Eğitim Programının’ protokolünü Milli Eğitim Müdürlüğümüzle imzalamış bulunuyoruz. İnşallah bundan önceki senelerde olduğu gibi eğitim programımız, velilerimizin çocuklarını yetiştirmelerinde bilinç seviyelerini artırmaya ve karşılaştıkları sorunların üstesinden gelebilmelerine vesile olur” diyerek ‘0-18 Yaş Aile Eğitimi Programının’ kısa sürede faaliyetlerine başlayacağını belirtti.
Protokol Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Arslan arasında imzalandı.

Bir önceki yazımız olan Kayseri Tabip Odası Sağlık Çalışanlarına Yönelik Saldırıları Kınadı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri