Kayseri Haberleri, Kayseri Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Amatörlerin çilesi

Tadilat halindeki Argıncık Stadı’nda maçlarını oynamak zorunda kalan amatör sporcular ile maçı yönetecek hakemler kapısı ve camı olmayan soyunma odasında üzerlerini değiştirdi.

Kayseri’de bu hafta Süper Amatör Küme ve Birinci Amatör Küme maçlarının başlaması ile birlikte saha sıkıntısı baş gösterdi. Kayseri’de amatörlerin yükünü çeken ve içerisinde iki saha bulunduran Argıncık Tesisleri’nde yapılan tadilata rağmen bu sahalara maç verilmesi ilginç görüntülerin oluşmasına neden oldu. Soyunma odalarının tadilatta olması nedeniyle kapı ve pencereleri söküldü. Buna rağmen sahalara maç verildi. Maçlarını oynamaya gelen U-17 Ligi ve U-14 Ligi oyuncuları üzerlerini kapıları ve pencereleri olmayan bu odalarda değiştirmek zorunda kaldı. Maçları yöneten hakemlerde aynı şekilde zor şartlarda üzerlerine değiştirerek eşyalarını arabalara bıraktı. Oyuncular ise maçlarını oynarken eşyaların yanına bir arkadaşlarını bırakarak sahaya çıkabildiler. İnşaat iskelesinin altından geçerek odalara giriş-çıkış yapanlar hem önemli bir tehlikeye davet çıkardı hemde ilginç görüntülerin oluşmasına neden oldu.

Bir önceki yazımız olan Kayseri Emniyeti’nden aranan şahıslara şafak operasyonu: 28 gözaltı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir