Kayseri Haberleri, Kayseri Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başkan Çelik: “En büyük gücümüz milletimiz”

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, Türk milletinin 30 Ağustos 1922’de hiçbir gücün egemenliği altına girmeyeceğini gösterdiğini belirtti.

“Bir ve beraber olacağız”

Bu güzel vatanımızdan bizi mahrum bırakmak isteyenlere 30 Ağustos’ta gereken cevabın verildiğini ifade eden Başkan Çelik, Kurtuluş Savaşı’nın her evresinde verilen mücadelenin tarihimizin altın sayfalarından biri olduğunu kaydetti. Gücünü milletten alan her mücadelenin başarıya ulaştığını ve ulaşacağını ifade eden Başkan Mustafa Çelik, “Türk milletinin gönlünde, kalbinde ve tüm benliğinde vatan ve millet aşkı var. Bu aşka, bu sevdaya karşı durabilecek hiçbir güç yok. Bizim vatan sevgimizi ve bağımsızlık aşkımızı hafife alanlar tarihimizin her döneminde yenilmeye mahkum oldular. Bundan sonra da aynı akıbete uğrayacaklar. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de tüm dünyaya gösterdiği gibi bizim en büyük gücümüz aziz milletimiz. Bir ve beraber oldukça aşamayacağımız engel yok” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Otomobildeki gaz kaçağı paniğe neden oldu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir