Kayseri Haberleri, Kayseri Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başkan Hiçyılmaz, “Peygamber Efendimizi Doğru Anlamak Çok Önemli”

Muhammed (S.A.V.)’in doğumunun 1446. yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Hiçyılmaz mesajında, Ümmeti olmaktan şeref duyduğumuz, sevgi ve merhametin kaynağı, rahmet Peygamberi Efendimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V) kutlu doğumunun 1446. yıl dönümünü idrak etmenin sevincini ve huzurunu yaşıyoruz” dedi.

Hiçyılmaz, “Peygamber Efendimiz; güzel ahlakı, merhameti, şefkati, adaleti, affediciliği, hoşgörüsü ve cömertliği ile örnek bir şahsiyettir. Hz. Peygamberimiz; tüm insanlığı güzel ahlak, doğruluk ve huzura davet etmektedir. Peygamberimizin tüm zamanları aşan ebedi mesajı, bizlere her zaman yol gösterecek olan ulvi bir mesajdır” diye konuştu.

Herkesin Peygamberimiz Hz. Muhammed’i örnek alması gerektiğini vurgulayan Hiçyılmaz, mesajını şöyle sürdürdü:

“Şiddet, nefret, terör ve bencilliğin küreselleştiği, barış içinde bir arada yaşama özlemlerinin her zamankinden daha fazla öne çıktığı günümüzde, Peygamberimiz Hazreti Muhammed’i doğru anlamak büyük önem taşımaktadır. Bütün insanlık için örnek bir şahsiyet olan Peygamberimizi daha iyi anladıkça, inanıyorum ki mesajının mahiyeti de doğru anlamıyla dünyamızda karşılık bulacaktır.”

Bir önceki yazımız olan 41. Turizm Haftası etkinlikleri başladı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri