Kayseri Haberleri, Kayseri Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Erciyes Teknopark AŞ: “Hain darbe girişimini unutturmayacağız”

Ş. Yönetimi, 15 Temmuz 2016 tarihinde yaşanan hain darbe girişiminin birinci yıldönümü sebebiyle yayımladığı mesajda, Aziz Türk Milleti’nin milli iradesine sahip çıkarak hainlere en büyük cevabı verdiğini belirtti.

Ş. Yönetimi yayımladığı mesajına şu ifadelere yer Verdi:

“Tarih boyu bağımsızlığından ödün vermeyen Türk Milleti kazandığı zaferlere 15 Temmuz 2016 tarihinde bir yenisini daha eklemiştir. Gece boyunca yazdığı kahramanlık destanıyla “Egemenliğin Kayıtsız Şartsız Milletin” olduğuna dair son noktayı koymuştur.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin emir komuta zinciri dışında, çeşitli sınıflardan ve rütbelerden, Fethullahçı Terör Örgütü üyesi bir grup askerin başlattığı bu darbe girişiminin adı vatana ihanettir. Bu ihanet karşısında tek yürek, tek milet olarak milli iradeye sahip çıkılmıştır. Üstelik ülke tarihimizde ilk kez silahlı bir darbe teşebbüsünü Yüce Türk Halkı kendi canı pahasına engelleyerek, bağımsızlık ve özgürlüğünden ödün vermemiştir. Türk Milletinin kazanmış olduğu bu zafer tarihe geçecek olup darbe girişimlerinin de başarılı olamayacağının göstergesi olmuştur. Bu hain darbe girişiminden Türk Milleti daha güçlenerek çıkmış, birbirine daha çok kenetlenmiştir.

Türkiye Cumhuriyeti devleti hedefleri doğrultusunda hız kesmeden ilerleyerek, tek vatan ve tek bayrak olarak ilelebet varlığını sürdürecek, hainlere geçit vermeyecektir.”

Bir önceki yazımız olan 112 Ekiplerine Teşekkür Belgeleri Verildi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri