Kayseri Haberleri, Kayseri Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

İlk üç ayda Melikgazi’de 575 çift evet dedi

Geçen yıllara oran ile artış var

2017 yılının ilk üç ayında geçen yıllara göre nikah sayısında artış gözlendiğini belirten Başkan Memduh Büyükkılıç “Melikgazi Belediyesi Nikah Memurluğu her yıl binlerce çiftin mutluluğuna ev sahipliği yapmaktadır. Birçok genç çift belediye tesislerimizde “evet” diyerek ömür boyu birlikteliğin en önemli şartını yerine getirmektedir. Bizler de birçok çiftimizin nikâhını kıyarak mutluluklarına ortak oluyoruz. 2017 yılında ilk üç ayında 575 nikah işlemi ile geçen yıllarla oran ile artış gözlenmiştir. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde 23 nikâh işlemini gerçekleştirilmiştir. 5 nikah memurumuz ile bizde bir “evet” ile mutluluklarına ortak, evliliklerine vesile oluyoruz” dedi.

Mutluluklar diliyoruz

Başkan Memduh Büyükkılıç, evlenmek sureti ile en kutsal birliktelik olan evlilik müessesesini kuran bütün gençlere mutluluklar dilediğini onlar için ve nesilleri için modern ve sağlıklı bir şehir inşa etmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Bir önceki yazımız olan Kayseri 2. Amatör Küme U-19 Ligi B Grubu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri