Kayseri Haberleri, Kayseri Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Kaymek’ten yeni dönem öncesi başarı semineri

Eğitimci-Yazar Mümin Sekman tarafından verilen seminerde başarı üzerinde duruldu.

Sanat ve mesleki eğitimde Anadolu’nun markası haline gelen KAYMEK, bünyesindeki Genç KAYMEK ve Huzur Çınarı ile birlikte yeni eğitim öğretim dönemine Ekim ayında başlıyor. Yeni dönem öncesi KAYMEK idareci ve eğitmenleri Şehir Tiyatrosu’nda bir araya geldi.

KAYMEK, Genç KAYMEK ve Huzur Çınarı eğitmen ve aile danışmanlarına yönelik eğitim seminerine Eğitimci-Yazar Mümin Sekman katıldı. Yaklaşık 150 eğitmenin iştirak ettiği “Başarı” seminerinde öğrenme çeşitlerini ve başarının yollarını anlatan Sekman, başarını ilk kuralının her şeyde başarılı olunamayacağını bilmek ve bir konuda en iyi olabilmek olduğunu belirtti. İsteklerimiz, hayallerimiz, söylemlerimiz kadar başarılı olamayacağımızı vurgulayan Mümin Sekman, başarının ölçütünün sonuç olduğunu dile getirdi ve sonuçlar kadar başarılı olunabileceğini kaydetti.

Mümin Sekman, sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki oturumda yapılan eğitim seminerinde KAYMEK eğitmenlerine detaylı bilgiler vererek sorularını cevaplandırdı.

Bir önceki yazımız olan Amatörlerin çilesi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir