Kayseri Haberleri, Kayseri Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Kocasinan’da 07.07.2017’de 16 nikah kıyıldı

07.2017’de 16 nikah kıyıldı.

Çiftler tarafından uğurlu olduğu kabul edilen 07.07.2017 tarihinde Kocasinan Belediyesi Nikah Salonunda 16 çift birlikte yaşama sözü verdi. Dünya evine girmek için ilk adımı atan Merve ve Emre Karabulut çifti, 07.07.2017 tarihinde nikah sırası almak için 4 ay öncesinden araştırma yapmaya başladıklarını, yer bulamayınca bir tanıdıklarının yardımı vasıtasıyla söz konusu tarihte sıra alabildiklerini söyledi.

Mutluluklarını ve heyecanlarını dile getiren çift, “Yaklaşık 1 buçuk yıldır birlikteyiz. Artık yollarımızı birleştirdik, bundan sonra da hep birlikte olacağız inşallah. Bugünün tarihini özellikle seçtik. Yaklaşık 4 ay önce ayırttık yerimizi. Hatta yer bulamamıştık ama tanıdıklar sayesinde bugünü ayarladık. Yoksa bu tarih biraz imkansız gibiydi. Sevdiğin insan olunca karşındaki kişi seni anladığında evlilik gerçekten çok güzel bir şey. İnşallah mutluluğumuz bir ömür boyu sürer” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan ERÜ Fen Fakültesi yeni mezunlarını verdi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri