Kayseri Haberleri, Kayseri Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

TEOG’da doğru tercihin adresi Melikgazi

Melikgazi Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Melikgazi Rehberlik Araştırma merkezi işbirliğinde gerçekleştirilen çalışmanın bugün itibariyle hizmet vermeye başladığını belirten Başkan Büyükkılıç, “Teog ve LYS’ye giren yavrularımıza açıklanan sonuçlar doğrultusunda başarılar diliyorum. İnşallah gönüllerindeki bölümlere yerleşirler. Eğitimin ve Eğitimcinin Dostu bir belediye olarak, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Rehberlik Araştırma Merkezimizce işbirliğinde belediyemiz bünyesinde kurduğumuz stantlarda öğretmenlerimiz tarafından doğru yönlendirmelerle öğrencilerimize yol gösteriyor, gönüllerine sinecek yerlere yerleşmelerini sağlamak adına katkıda bulunuyoruz.”dedi.

Melikgazi Belediyesi İletişim Merkezinde hafta içi 08.00 – 17.00 saatleri arasında öğrencilere hizmet verecek olan tercih merkezinin 24 Temmuz tarihine kadar açık kalacağını hatırlatan Başkan Büyükkılıç, “Her şey geleceğimizin teminatı gençlerimiz için. Türkiye’yi 2023 hedeflerine ulaştıracak gençlerimiz için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan hizmet etmeye devam edeceğiz.Emeği geçenlere teşekkür ediyor,tüm gençlerimizin her şey gönüllerince olsun diye dua ve temennide bulunuyorum.”dedi.

Bir önceki yazımız olan Bakan Özhaseki 15 Temmuz şehitlerinin mezarlarını ve ailelerini ziyaret etti başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri