Kayseri Haberleri, Kayseri Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Vali Kamçı Yeşilhisar’da Muhtarlarla Buluştu

Yeşilhisar ilçesi ziyareti kapsamında Vali Kamçı, ilk olarak Yeşilhisar Kaymakamlığını ziyaret etti. Kaymakam Barış Demirtaş, Belediye Başkanı Abdülkadir Akdeniz, İlçe Jandarma Komutanı, ilçe Emniyet Amiri ile daire amirleri ve personel tarafından karşılanan Vali Kamçı, Kaymakamlık’ta birimleri tek tek gezerek incelemelerde bulundu.
Yeşilhisar Kaymakamlığı ziyaretinde İlçe Nüfus Müdürlüğünü de ziyaret eden Vali Kamçı, personelle bir süre sohbet etti ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Önümüzdeki yıldan itibaren ehliyet ve pasaportların da nüfus müdürlükleri tarafından verileceğinin altını çizen Vali Kamçı, hazırlıklar konusunda Kaymakam Barış Demirtaş ve personele talimat verdi.
Ziyareti kapsamında Yeşilhisar Belediyesi’ni de ziyaret eden Vali Kamçı, Belediye Başkanı Abdülkadir Akdeniz’den; ilçenin sosyal, kültürel ve ekonomik durumunun yanı sıra eğitim, sağlık, ulaşım, tarım, hayvancılık, altyapı ve üst yapı durumları hakkında detaylı brifing aldı.

Daha sonra Yeşilhisar ilçesindeki mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Vali Kamçı, Muhtarlarla Buluşma İlçe Toplantıları çerçevesinde gerçekleştirilen bu buluşmaların mahalle muhtarlarıyla bir araya gelmek, muhtarların dile getirdikleri istek, talep ve sorunlarını dinleyerek süratle çözüm üretmek amacını taşıdığını ifade etti.
Muhtarların talep ve sorunlarına hızla çözüm üretmek amacıyla Yeşilhisar’da düzenlenen toplantıya, Vali Kamçı, Kaymakam Barış Demirtaş, Belediye Başkanı Abdülkadir Akdeniz, daire amirleri ile muhtarlar katıldı.
Muhtarların sorunlarını tek tek dinleyen Vali Kamçı, sorunları not alarak çözüm noktasında ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Toplantı, muhtarların mahallelerin sorun ve taleplerini ilgili kurum müdürlerine doğrudan iletmesi ile devam etti. Toplantının sonunda Vali Kamçı muhtarlarla günün anısına toplu fotoğraf çektirdi.
 

Bir önceki yazımız olan Suriyeli sağır kardeşler güvercinlerinin sesini duymak istiyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme teknikleri